Srpen 2009

Škola

31. srpna 2009 v 21:23 | Werush
Takže určitě víte, že začíná škola, Vámi určitě oblíbená budova Doufám, že jste si dostatečně užili prázdniny tak jako já. Jinak chci Vám ještě sdělit, že budu na intru, takže na blog nebudu nic moc přes týden přidávat , přidám něco až o víkendu, tak doufám, že to přežijete Tak se zatím ,,školácky " mějte.

Werush

Předpověď módních trendů - halenky

31. srpna 2009 v 10:58 | Werush
Pokud chcete pro nastávající podzim vypadat trendy a elegantně, pak by ve vašem šatníku rozhodně neměla chybět halenka nebo košile.

Nejvýraznějším trendem bude inspirace z období 80. a 90. let minulého století.
Bohaté nabírání rukávů bude jedním z velkých témat. Nabrané rukávy zdůrazní ramena, ale příliš je nerozšíří. Nebudou totiž všité klasicky na konci ramen, ale blíže ke krku.
Nabíraní a řasení do sedel je také inspirováno retro stylem 20. století.
Staronovým prvkem bude, nejen u halenek, motiv vázání na mašli.

Muse- The uprising

29. srpna 2009 v 19:26 | Werush
Tak tady je další nová pecka od Muse. Tuto písničku přímo zbožnuju (ostatně jako všechny jejich songy), takže jsem ji sem prostě musela dát Hudba, hlas...no prostě všechno je geniální! A strašně se těším na jejich nové CD


Moje tvorba-Klíčenky

28. srpna 2009 v 11:01 | Werush
Ahojky Já jsem si ty klubíčka a bavlnky, všelijaké ozdobné šňůrky a korálky zřejmě oblíbila Jsem se nudila, no spíše jsem měla nutkání a vyrobila jsem si ozdobné klíčenky. Máme doma strašně moc barevných klubíček a tak jsem je využila Vůbec to nebylo težké,každá mi zabrala jen něco málo přez půl hodinky.


Werush

FOTOGRAFIE JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!

1.

Podzimní trendy - Legíny plné barev a lesku

27. srpna 2009 v 14:55 | Werush
Legíny budou i tento podzim plnit naše šatníky. Skvěle do módního kousku maskují to, že se v sychravých dnech potřebujeme zahřát.Letos se objevují v neodolatelné podobě plné barev a lesku.

Když se řekne legíny, někteří z nás si představí staré a sešlé rádoby legíny po babičce s gumou zespodu. Ano, je pravda, že tento trend se poprvé objevil před více než padesáti lety a nepochybně si získal místo na módním výsluní. Legínami bylo po jejich slavné éře v 80. letech dlouho opovrhováno.Ale teď jsou tu zpět v podobě žhavého podzimního a zimního trendu. A dá se tušit, že svůj slavný návrat zažijí právě letos.


Mě se teda osobně legíny líbí

New desing

26. srpna 2009 v 20:26 | Werush
Čauky lidičky Tak je tu nový design, který mi dělala sestra, jelikož já si s tímto moc nerozumím. No je takový už ,,zářijový", ale moc se ji povedl No však už se prázdniny taky krátí, ale do 1.září ještě nějaké ty dny zbývají, tak si je užijte, jak jen můžete

Werush

Kanadský vědec chce vyvinout dinosaury z kuřat

26. srpna 2009 v 9:51 | Werush
Kanadský vědec chce vyvinout dinosaury z kuřat

Kanadský paleontolog, který strávil roky pátráním po zkamenělých prehistorických zvířatech, je chce nyní oživit pomocí genetické manipulace kuřat. Vědec o tom v úterý informoval média.


Moje tvorba- 2.kofolásek

24. srpna 2009 v 15:43 | Werush
Taky jste si oblíbili kofolásky? Já tedy ano Nedalo mě to a vyrobila jsem si ještě dalšího. Trval mi tak kolem 45 min Nejen , že tím zaženete nudu,ale také máte radost z toho, že jste si udělali pro sebe radost. Takže si jich určitě udělám ještě několik

Werush

FOTOGRAFIE JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!


Moje kresba- Pes (perokresba)

23. srpna 2009 v 10:37 | Werush
Ahojky. Opět něco z mého kreslení. No slibovaný koník to sice není, ale je to taková rychlovka-perokresba psa, kterou jsem měla stašnou chutˇ nakreslit Zabrala mi asi 0,5 hodinky , pozadí je vymalované černou tuží. Nevím, kdy bude koník, jelikož ještě nemám vybranou ani předlohu, ale zřejmě se do něj pustím příští týden Tak komentujte

Werush

KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!

moje kresba

Zachráněný vrabčák

22. srpna 2009 v 17:24 | Werush
Ahojky! Dneska jsme byli sbírat brambory, u mě nenáviděná činnost. No a jak se patří po poctivé práci ,pořádný odpočinek. A jak jsme tak relaxovali, slyším jakési pípání čehosi malého. Jdu se se setrou podívat,nikde nic, ale pípání jsme pořád slyšeli. Nakonec mě napadlo sehnout se dolů, jestli tam něco není a pípání ještě zesílilo. Za boudou máme takovou kulatou nádrž s děštovou vodou a okolo ní máme položené betonové sloupy ,aby nádrž držela na místě. A tak ten jeden sloup oddělám a co nevidím, malého vrabčáčka. Musel tam zřejmě zapadnout do škvíry a nemohl se dostat ven. Bylo to ještě takové kuřátko, sice už letět uměl, ale ještě neměl všechno peří. No a tak jsem ho vytáhla a dali ho někam daleko od nádrže do trávy. Naštěstí mu nic nebylo a snad se o sebe postará Omlouvám se za kvalitu fotek, ale to víte spěchali jsme,aby jsme ho mohli co nejdříve pustit.

Werush

FOTOGRAFIE JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!


Moje tvorba-Kofolásek

21. srpna 2009 v 12:56 | Werush
Ahojky Dneska jsem si řekla, že si udělám radost nějakou blbůstkou. Zvítězil kofolásek, kterého určitě znáte z reklamy na kofolu. No je to můj první kofolásek, takže vypadá spíše jako malý vyžraný ufounek,ale na druhou stranu mi příjde rozromilý Jinak mám v plánu si ho připnout na školní tašku

Mám pro vás nachystanou ještě rychlovku-perokresbu psa, kterou sem dám o víkendu. A na vraníka se zřejmě vrhnu příští týden

Werush

FOTOGRAFIE JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!


Trendy boty pro podzim a zimu 2009/2010

20. srpna 2009 v 16:50 | Werush
Nové podzimní a zimní trendy v dámské obuvi jsou poněkud rozdílné, než známe z minulých sezón. Mnohem větší důraz je kladen na barvy, takže je rozhodně se na co těšit. V popředí stojí jednoduchost a podtržení celkového stylu. Podzimní a zimní trendy v dámské obuvi už nejsou pouhým doplněním outfitů, ale přesně mířenou, dokonalou módní střelou, která má jasný směr i cíl - kvalitu, přirozenost a velké elementy.

Módní návrháři renomovaných značek dobře vědí, proč se letos zaměřili na styl a jednoduchý design. Až na pár výjimek, díky kterým je možno vybírat i z pěkně extravagantních kousků, jsou podzimní a zimní trendy poměrně jasné - nekomplikované


Obrázky-Motýli

19. srpna 2009 v 9:46 | Werush
Zdroj: flickr.com


Moje kresba-Amazoňan modročelý ( akvarel.past.)

17. srpna 2009 v 14:27 | Werush
Opět jsem se činila Jsou to papoušci , druh amazoňan modročelý,které jsem dnes (17.8.09) dodělala. Jsou vybarveni akvarelovýma pastelkama a zabrali mi tak 2h. Nejvíc mě na nich bavila struktura peří , jelikož mě baví ,,piplačky" jako je srst, zmíněné peří a šupiny . Příště mám v plánu kreslit koně, asi vraníka nebo nějakého tmavého.
Tak atˇ se líbí .

Werush

KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!
Boty pro letošní léto 2009 od Miu Miu

16. srpna 2009 v 17:55 | Werush
Miu Miu, to jsou kolekce plné hladkých tvarů, smyslných barev, elegance, kreativity a především smyslu pro módu. Aktuální letní kolekce obuvi preferuje vyšší podpatky, které jsou aktuálně trendy, stejně jako boty spíše do špičky a jemné páskování. Každopádně každý kousek je opravdovým skvostem, který vás zaujme na první pohled.

Módní značka Miu Miu je jednou ze sekundárních linií známé italské značky Prada, kterou již od roku 1992 vede Miuccia Prada. Tato linie je známá svými čistými a stylovými křivkami, stejně jako použitím prvotřídních materiálů, a to jak v případě oblečení, tak i doplňků či bot.

Zahalte se do proužků aneb outfity, které letí!

15. srpna 2009 v 11:43 | Werush
Jestliže se obléknete do proužkovaného outfitu, svému okolí dáte najevo, že víte, co právě letí! Proužky jsou totiž jednou z nejmódnějších záležitostí letošního léta.


Kokršpaněl přežil dva pády z útesů a ještě si doplaval míli pro pomoc

14. srpna 2009 v 15:57 | Werush
Kokršpaněl přežil dva pády z útesů a ještě si doplaval míli pro pomoc

Známé úsloví říká, že má kočka několik životů. Někdo tvrdí, že sedm, jiní si stojí za číslem devět. Ale i psi mají více životů, jak ukazuje kokršpaněl Buddy z Velké Británie. Ten přežil dva pády z útesu a ještě si čubičkou doplaval pro pomoc k jeden a půl kilometru vzdálené jachtě.


Moje kresba- Německá doga (tužka)

12. srpna 2009 v 12:53 | Werush
Tak je tu slíbená kresba psa- německé dogy. Kreslila jsem ji tužkou B6 shruba 3 dny po přestávkách, bud mi do toto něco vlezlo, nebo se mi nechtělo a dodělala dnes (12.8.09) . Takže když to shrnu trvala mi něco málo do těch 2h, jelikož jsem asi 3 krát spravovala tlamu. Možná mě budete považovat za samolibce, ale musím se pochválit za ty stníny na srsti Ale což, člověk se taky musí umět pochválit, ne?

Werush

KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!


Obuv Casadei-italský luxus

11. srpna 2009 v 9:51 | Werush
Italské luxusní boty Casadei jsou symbolem luxusu a sex appealu. Módní společnost Casadei ve své nové kolekci dámské obuvi nabízí boty, které se jen tak nevidí. Jsou spojení luxusu a těch nejtrendovějších designů a barev, které jsou v "kurzu" tuto letní sezónu.

Boty Casadei nejsou jenom o dokonalém designu, který je nepřehlédnutelný a bude vás fascinovat hned, jakmile tyto boty spatříte. Také jejich precizní provedení je známkou luxusu a nejvyšší kvality. Jsou to boty, do kterých se rozhodně oplatí investovat. Pokud skutečně milujete boty, je značka Casadei tou, která již nadále nebude moci chybět ve vašem botníku!

Černé saténové boty s krajkou na platformě


Hadi budou v Číně pomáhat při rozpoznávání zemětřesení

9. srpna 2009 v 19:32 | Werush
Hadi budou v Číně pomáhat při rozpoznávání zemětřesení