Září 2009

My photo-Dýňová strašidla

29. září 2009 v 14:30 | Werush
Sice ještě není čas Halloweenu, ale já už si nějaké to strašidýlko urobila, jelikož jsme byli o víkendu vybírat dýně, tak proč nevyužít ,,materiál" . Vím, že fotky nejsou nic moc, ani se nesnažím o nějaké fotografické umění, jelikož jsem v tomto amatér....prostě co se mi zalíbí, to si zvěčním a ono to tak v té tmě pěkně zářilo Tak at Vás tito bubáci pořádně vystraší, jelikož si myslím, že jsou velmi vydaření

FOTOGRAFIE JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!

Werush

1. To zubaté strašidlo na pravé straně je moje A to na levé je mojí mamči

Moje návrhy- Safari 2 ( akvarel.pastelky)

27. září 2009 v 9:47 | Werush
Ahojky, tak jsem dávám zase várku mých návrhů. Jsou to opět návrhy s tématem safari, které jsem taky navrhovala ve škole v hodinách navrhování na toto téma.

Werush


KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!
Muse-Unnatural selection

26. září 2009 v 13:29 | Werush
Unnatural selection...tak jse jmenuje další skvělý song s novýho alba britské rockové mnou oblíbené trojky Muse. Mou chválu jejich tvorby jste už asi četli v předešlích článcích ,ale mě to nedá a prostě je musím zase pochválit. Miluju ,co miluju, přímo zbožnuju frontmenův výborný a ve výškách exceletní až ječící falzet. Jejich hudba mi dokáže zvednout naládu. Prostě chlapci DÍKY ,že jste!!!


Podzimní trendy -Pletené oblečení je stále in

26. září 2009 v 10:11 | Werush
Pletené outfity jsou stále in! Toto oblečení nebo dokonce pletené doplňky se v posledních sezónách drží na vrcholu žebříčku módních trendů a nebude tomu jinak ani tento podzim a zimu. Proč? Jsou pohodlné, skvěle vypadající a navíc v chladných obdobích zahřejí.


Prada-Elegance a netradiční podání podzimní módy

24. září 2009 v 14:30 | Werush
Módní značka Prada se pro letošní dámskou pre-fall kolekci uchýlila k volbě ještě více symbolické, s notnou dávkou tajemna a zajímavých prvků, než tomu bylo v předchozích kolekcích.

Očekávejte, jak jinak, než nejluxusnější látky, rafinované barevné kombinace. Prada se však rovněž nevyhýbá praktičnosti modelů, stejně velký důraz však klade také na umělecké ztvárnění. Výjimečně střižené modely jsou zdrojem opravdové "módní inspirace", a to pro ženu každého věku. Kolekce zahrnuje také speciálně navržené doplňky, které jsou její součástí.
,, Taky se Vám tyto modely líbí? Mě teda moc ,,

Vtipy

22. září 2009 v 14:30 | Werush
Tady je pár dosti povedných vtípků, tak doufám, že se pobavíte jako já

** Dědo, serete si na kšandy!
Děda nereaguje.
Tak znovu hlasitěji:
Dědo, serete si na kšandy!!
Děda zase nic.
Potřetí pěkně nahlas:
DĚDO, SERETE SI NA KŠANDY!!!
-Kšandy? Na ty já seru...

Moje návrhy- Safari ( akvarel.pastelky)

19. září 2009 v 10:41 | Werush
Ahojky. Ve škole v hodinách navrhování jsme navrhovali oděv i doplnˇky na téma ,,safari,,. Poté se vybrali 5 nejlepších, které se zrealizujou ...mimochodem na realizaci vybrali i můj No a tak sem dávám na ukázku, co jsem navrhla já na toto téma.

Werush

KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!Toto je můj návrh ( v levo s vysokými páskovými boty), který se bude realizovat.


Vědci teprve podruhé za 150 let spatřili nad mořem vzácného ptáka

17. září 2009 v 14:30 | Werush
Vědci teprve podruhé za 150 let spatřili nad mořem vzácného ptáka

Vědci vyfotografovali nad mořem vzácného ptáka buřňáka Macgillivrayova. Byl objeven už v roce 1855, od té doby se ho ale podařilo vidět jen jednou, v roce 1984 a poté až minulý týden.


Muse-I Belong To You (Mon Coeur S'Ouvre A Ta Voix)

15. září 2009 v 14:30 | Werush
Možná si už říkate, že jsem fanatik ale přiznávám, že jsem! Zase sem přidavám skvělou písničku I Belong To You (Mon Coeur S'Ouvre A Ta Voix) opět od MUSE a je opět z nového alba. Rock miluju ( a v podání Muse je fact ,,best") a žádná jiná skupina se mi tak dlouho nelíbila jako právě ,,Múza". Abych je moc nepřechválila ( ) , musím jim vytknout tu část, kterou nazpívali francouzky, moc se mi to do té písničky nehodí, ale zase je to na druhou stranu něco jiného a to se mi na nich líbí.


Luděk Hanák

14. září 2009 v 17:21 | Werush
Luděk Hanák

Návrhář, který upřednostňuje módu s nádechem sexappealu.
Navrhování a tvorbě modelů se věnuje od r.1990, kdy začal tvořit pro nově otevřený Boutique Style v Mohelnici.
Své přehlídkové kolekce a modelové řady v malých sériích prodává pod svou značkou: Luděk HANÁK-ORIGINAL DESIGN.

,, Modely má vážně pěkný"

Obrázky-Ch.Slawik-kočky

13. září 2009 v 19:01 | Werush
Kočky přímo miluju , miluju na nich všechno...očka svítící ve tmě, ladný pohyb,lovecké schopnosti a pudy šelmy i jak jsou obratné. Jsou to prostě nádherná zvířata. A tady je pár přímo nádherných fotografii čičin od známé fotografky Ch.Slawik


Alizee - Moi Lolita (Sasha LSD Remix)

13. září 2009 v 11:51 | Werush
Další můj oblíbený je tento remix songu Moi Lolita od francouzské zpěvačky Alizee I originál je super


Manolo Blahnik

12. září 2009 v 20:05 | Werush
Manolo Blahnik

Motto: "Moje boty mají něco, co jiné nemají - osobnost."

Muse-MK ultra

12. září 2009 v 14:12 | Werush
Opět Muse...já je prostě zbožnuju!! Zase sem přidávám novou pecku , která nese název MK ultra. Když jsem slyšela už jen začátek tohoto songu a hlavně úžasný zpěv, úplně mi přejel mráz po zádech. Prostě mají můj obdiv , jsou prostě geniální!! Nový CD jsem si na první poslech, bytˇ jen už z ukázek, zamilovala.

( Doufám, že Vám bude líbit stejně jako mě )


Sezona kabátu začíná

11. září 2009 v 18:50 | Werush
Zatímco v barvách toho s letošním kabátem moc nevymyslíte, novinek ve střihových variantách jsou spousty. Barvy jsou spíše tradiční, zejména černá. Pokud se chcete barevně vyřádit, nejlepší je zaměřit se na módní kostkovaný tartan. Ve stylech a střizích se však můžete opravdu vyřádit.

,, Já teda osobně velmi ráda nosím kabáty. A musím uznat, že tyto kousky jsou fact úžasné! "

Scorpions-Rock you like a hurricane (moment glory)

9. září 2009 v 14:30 | Werush
Scorpions neboli Škorpioni...no kdo by je neznal Tento song Rock you like a hurricane ( orchestr v pozadí je super) zbožnuji a proto ji přidávám do mé oblíbené hudby


Lady GaGa - Love Game (Madonna Celebration Mix)

6. září 2009 v 18:56 | Werush
Tak jsem se tak štourala ve videích na youtube.com a našla jsem super remix Lady Gaga vs Madonna. A jelikož se mi to líbí a nevěděla kam to šoupnout, tak jsem to hodila do obl.hudby


Podzimní trendy-Zahalte kotníky , nechte vykouknout prstíky

6. září 2009 v 12:08 | Werush
Kotníkové boty se i letos na podzim udrží na módním výsluní. Tentokrát jsou však žhavým trendem kotníkové botky bez špičky. Skvělé modely kotníkové obuvi s otevřenou špičkou představily módní značky jako Giuseppe Zanotti, Marc Jacobs Butterfly a širokou škálu trendových modelů v neposlední řadě také Maison Martin Magriela nnebo Nicholas Kirkwood.


Jean Paul Gaultier

5. září 2009 v 10:55 | Werush

Jean Paul Gaultier

Jean Paul zbožňuje svou práci, miluje svět módy, ale organizace přehlídek není jeho šálkem kávy. Inspiraci hledá ve všem, co vidí, ve svých vzpomínkách, ve fotografiích, které nosí ve své mysli. Říká o sobě, že je velmi plachý a občas trpí pocitem, že ho mají lidé rádi jen kvůli tomu, co dělá.
O své tvorbě říká: "Ty nejprovokativnější věci, které jsem kdy v životě udělal, nikdy nebyly zamýšlené, přišly zcela přirozeně."

V Texasu našli mrtvolu mýtické čupakabry

4. září 2009 v 17:39 | Werush
V Texasu našli mrtvolu mýtické čupakabry

Muž v americkém Texasu věří, že se mu podařilo nalézt tělo mýtické bestie čupakabry, o které se říká, že ze svých obětí vysává veškerou krev. Preparátor Lynn Butler uvedl, že nalezl mrtvé tělo podivného stvoření před třemi měsíci v kurníku. Přestože bylo tělo bez chlupů, tělo a špičatý čumák měly mnoho podobných rysů se psem, který trpí prašivinou. O psa však nejde.

,,Nevím jak Vám, ale mě to přijde jen jako mrtvola psa,,