Únor 2010

Opět nový dess

28. února 2010 v 15:44 | Werush
Tak jsem se nudila až jsem si musela urobit slíbený nový dess
Nejprve jsme si chtěla udělat nějakej do zelena,ale na konec jsem zase zvolila kombinaci bílé Tož doufám, že se bude aspon trošku líbit, já jsem s ním celkem spokojená

Werush

Jarní prázdninky =)

28. února 2010 v 11:57 | Werush
Čauvec! Tak co, také vám začaly jarní prázdniny? Už se těším na ten týden volna, a k tomu to jarní počasí...co víc si přát Konečně taje sníh, myslím si, že ho letos bylo až až. Jinak mám v plánu urobit si nějaký jarní design, přemýšlím o zelené barvě..no, uvidím.
Jinak sem v týdnu přidám opět mé návrhy, jsou to návrhy sportovního oblečení, které tedˇ navrhujeme ve škole pro sportovní značku Hi-tech. A také musím koupit asi pět párů bot k mé kolekci, která se právě šije na soutěž Doteky mody v Prostějově a na soutěž Český design, takže musím projít asi všechny vietnamce z botama u nás ale co se dá dělat, to už holt k tomu patří A jak se jinak máte?

Werush

Kozačky - od extrémně vysokých až po extra nízké

27. února 2010 v 10:55 | Werush
Můžete se zahalit do vysokých kozaček nad kolena, které vám bravurně nahradí kalhoty, nebo můžete volit extra nízké kozačky do výše lýtek nebo kotníků. Ale nemusíte se dát na žádný z těchto extrémů a můžete zvolit zlatou střední cestu, kterou osvěžíte některým z módních prvků .


Podobizna Michaela Jacksona se v Anglii zjevila na kapotě auta

26. února 2010 v 12:00 | Werush
Britský dělník Gary Sloggett se rozhodl pořídit několik fotek svého auta, protože se ho chystal prodat. Když však nahrál fotky do počítače a později si je prohlížel, nemohl uvěřit svým očím. Zjistil totiž, že z kapoty jeho auta na něj zírá podobizna Michaela Jacksona, který však v té chvíli již byl po smrti. Zdráhal se takovému obrázku uvěřit, myslel si, že každý uvidí několik obyčejných mraků, všichni přátelé, kteří tuto fotku viděli, však ihned řekli "To je Jackie." Pan Sloggett po bližším zkoumání fotky také zjistil, že to vypadá, jako by měl Michael křídla. Že by to byl záblesk naděje pro všechny Michaelovy příznivce?


Swarovski- Třpytivé malé černé

24. února 2010 v 12:00 | Werush
,, Tak to je luxus. Líbí se mi i to, jakým stylem jsou ty šaty nafocené. "
Krystaly Swarovski dnes můžeme najít na čemkoliv, od šperků přes boty až po auta, a tak již nikoho moc nepřekvapí, že se tyto slavné krystaly aplikují i na šaty a večerní róby. Ovšem tentokrát jde opravdu o velmi luxusní a zároveň také chvályhodnou věc. Celkem dvacet dva módních domů a návrhářů vytvořilo pro značku Swarovski kolekci malých černých šatů se třpytivými krystaly, jež budou vydraženy v aukci a výtěžek předán na charitativní účely.

Sascha Gaugel - Kolekce Hausach Couture je opět o krok dál za současnou módou

22. února 2010 v 12:00 | Werush
,, Úžasná, neobvyklá a hravá kolekce, strašně se mi líbí ty doplnky v podobě čičin "

Sascha Gaugel je návrhář, který pomocí své módy dosahuje na absolutní špičku světové couture módy. Se svou podzimní a zimní dámskou kolekcí se představil v rámci berlínského týdne módy. Jeho kolekce je spojením naprosté absurdity, nevídanosti a kýčovitých prvků, které dohromady tvoří skutečné umělecké dílo.

Gaugel je netypickým spojením návrháře a umělce, který dokáže následovat i udávat trendy současné couture módy. Všimněte si jeho doplňků, které naprosto bortí jinak jednoznačný celek. Potisky pohádkových zvířátek ve spojení s úzkými, složitě střiženými šaty hodnými Královny noci.


Za pět minut spořádal téměř kilo hovězích steaků

21. února 2010 v 11:42 | Werush
,, To musel být jedlík teda, do mě by se to zcela určitě nevlezlo "

Téměř 900 gramů hovězích steaků dokázal během pěti minut spořádat Josef Větrovský z Neuraz na Nepomucku v pátém ročníku soutěže Maxijedlík.


Moje návrhy- Trendy 2 (fixa+akvarel.pastelky)

19. února 2010 v 12:00 | Werush
Tohle je další moje kolekce, opět dle aktuálních modních trendů. Tentokrát jsem zvolila kombinaci černé s bílou a opět grafický vzor. A jelikož jsou to mé vlastní stylizované modní skice, tak nějak zvlášt nehlědˇte na antomii , u těchto modních stylizovaných skic ,obecně, je dovoleno deformovat lidské tělo, dokonce nás to učí i ve škole


Werush

KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!


Couture Dior - drezúra v Gallianově stylu

17. února 2010 v 12:00 | Werush
,, Úžasná kolekce !"

Na Haute Couture kolekcích se noblesou nikdy nešetří - a nezačal s tím ani John Galliano v poslední Couture kolekci pro Dior. Modely vypadají jako outfity pro dámy do Ascotu - na slavné anglické dostihy, kde dámy i pánové každoročně předvádí své stylové outfity a klobouky.

Outfity jako pro vévodkyně, tradiční jezdecké bičíky, vysoké rukavice, honosné klobouky jako z Ascotu i tradiční cylindry v pánském stylu - tato kolekce je pro skutečné "koňáky".


Moje kresba- Půlfigura (uhel)

14. února 2010 v 10:50 | Werush
Po dlouhé době sem přidávám něco z figurálního kreslení. Je to půlfigura ( tzn. kresba lidského těla od hlavy do pasu) kreslená dle živého modelu ( byl to postarší pán).

Werush

KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!


Moje návrhy- Trendy (fixa+akvarel.pastelky)

13. února 2010 v 12:44 | Werush
V hodinách navrhování jsme museli navrhnout kolekci, týkající se aktuálních modních trendů pro léto ( tzn. různé kombinace černé barvy, grafické vzory, šedá, béžová, žlutá barva, tradiční černobílá kombinace, drapérie a plisování, lehké materiály). Já jsem použila grafické vzory, drapérii a také lehký plisovaný mtr. Jinak jsou opět mé stylizované skice, u kterých na anatomii nehledí.

Werush

KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!


Zapomeňte na klasiku, podívejte se na nejneuvěřitelnější boty !

13. února 2010 v 8:53 | Werush
Jsou pro vás boty přímo fetiš? Hýkáte nad každým modelem luxusních botiček, na které nemáte postavu, nožku nebo na který nestačí vaše peněženka? Závidíte modelkám plahočícím se po přehlídkovém molu v patnácti centimetrových podpatcích? Nezáviďte a podívejte se na nejneuvěřitelnější boty, které jsme pro vás sesbírali.


Svět pláče pro McQueena – umřel slavný návrhář Alexander McQueen!

12. února 2010 v 19:36 | Werush
,, Svět přišel o dalšího geniální umělce, ani nevíte, jak mi to vyrazilo dech, byl to genilání modní designer !

Britský módní návrhář a jeden z nejlepších návrhářů světa Alexander McQueen umřel. Našli jej ve čtvrtek ráno v jeho londýnském bytě ve West Endu. Zahraniční tisk referoval, že 40letý designér s největší pravděpodobnosti spáchal sebevraždu oběšením jenom týden poté, co mu umřela jeho matka, se kterou měl velice blízký vztah.


Jean-Paul Gaultier- Jaro – léto 2010

12. února 2010 v 12:00 | Werush
,, Perfektní kolekce! "

Francouzský módní návrhář Jean-Paul Gaultier, kterého proslavily především kostýmy pro Madonnu a onen dnes již klasický zlatý korzet se špičatými prsy, se pro svou haute couture kolekce pro jaro - léto 2010 nechal inspirovat v aztécké kultuře a Mexikem vůbec. Obrovská sombréra, doutníky, mexická kapela, španělské šály, gaucho nohavice a velmi kořeněná barevná paleta byla k vidění na přehlídkovém mole v centru Paříže. Škála modré, jasně tyrkysové, vášnivé chilli červené, zemité oranžové dominovala většině modelů, mezi kterými ovšem nechyběly ani umírněné kostýmy v nesmrtelné černé. Palmové listy ve vlasech i kabelkách dovršily celkový exotický dojem.
Gaultier ovšem není jen vizionář, ale také mistr svého oboru, což i tato kolekce opět dokázala. Nejen silné téma, ale především vypracování oděvů s maximální pozorností na detaily řadí tuto haute couture linii mezi ty skutečně mistrovské. Kdo jiný by mohl bez sebemenšího náznaku nepatřičnosti zařadit mezi vysokou krejčovinu džíny? I něco tak všedního jako jsou černé kalhoty ožívají pod Gaultierovou rukou a dostávají nový impulz.


Stylové a originální dřevěné flashdisky

10. února 2010 v 12:00 | Werush
Technika a dřevo dohromady? I to je možné. Moderní přenosná paměťová média se vyrábějí v kombinaci s přírodním dřevem, což z flash disku udělá přímo neobyčejnou věc. Kdo byl až doposud zastáncem přírodních výrobků a o technice nechtěl ani slyšet, možná po spatření dřevěného flash disku změní názor.


Bažant terorizuje vesnici

8. února 2010 v 12:00 | Werush
,, No nechtěla bych tohoto naštvaného opěřence potkat"

Obyvatelé vesničky v severním Yorkshiru si stěžují, že jim život ztrpčuje velmi divoký bažant. Prý vždy tiše čeká v křoví, pak vyletí a napadne svou oběť.


Netradiční design praček

7. února 2010 v 16:34 | Werush
Moderní pračky umí opravdu mnoho. Navíc velmi dobře vypadají, nabízejí spoustu volitelných programů, mají nízkou spotřebu energií a tím šetří čas i peníze. Avšak pračky s těmito vlastnostmi, se kterými se můžeme nyní setkat v obchodech mají své následníky - super moderní, designově naprosto nepřekonatelné a technologicky špičkově vybavené pomocnice do domácnosti. Netradiční pračky nové generace.


Georges Hobeika-Andělsky rafinované šaty

7. února 2010 v 10:25 | Werush
,, Tak tomu říkám dokonalost. Je to vkusné, elegantní, extravagatní a přitom decentí a má to nápad. "

Georges Hobeika opět představil francouzskému publiku svou vizi moderní ženy s vytříbeným vkusem.Modelky tentokráte ustoupily do pozadí díky jednotnému líčení a účesu - černé, přísně střižené mikádo - a nechaly zcela vyniknout předváděným kreací pro společenské události více či méně formálního stylu.
Kostýmky, v nichž ovšem sukně a vršek tvoří oddělené materiály i barvy, se skvěle hodí na odpolední recepce a koktejl party. Delikátní výšivky, zlatavé akcenty a decentně umístěné flitry dodávají klasickým střihům na zajímavosti. Večerní toalety zdobí exotické květiny, nepřehlédnutelné arabesky a jemné třpytivé aplikace. V kombinaci s průsvitným šifónem, majestátním brokátem, jemným hedvábím a náročnými krajkami vzniká dojem až andělské něžnosti pro členku královské rodiny.


Největší pyramida z mincí

6. února 2010 v 17:30 | Werush
,, Já bych na to neměla trpělivost, ale videjko je super "

Ano tato pyramida není ledajaká, je to totiž největší pyramida postavená z mincí.
Pyramidu z mincí má na svědomí Marcelo Bezos a použito bylo 289 000 Penny mincí, které jsou až do té poslední vlastnictvím Marcela. Sbírka těchto mincí mu zabrala přes 35 let!
Samotná stavba pak trvala téměř 300 hodin a váží téměř jednu tunu. Marcelo je však rozhodnut svou pyramidu ještě zvětšit tak, aby byla postavena z 500 000 mincí.
Krvavá lázeň značky Josephus Thimister

6. února 2010 v 10:27 | Werush
,, Působivá kolekce. Líbí se mi, že modely zvýraznuje ta krvavě červená barva, ovšem nejvíce se mi líbí pánské modely. "

Holandský návrhář Josephus Thimister zaujal na pařížském Týdnu módy dramatickým hledáním krásy v hrůzách války. Zjevná inspirace 1. světovou válkou a uniformami tehdejších vojáků je doplněna krvavě rudými dámskými modely.

Designér s ruskými, belgickými a francouzskými kořeny se nechal inspirovat masakry zákopové války, aby róbám v jednoduchém střihu, ve zlaté a stříbrné barvě, nebo ohnivě červeným koktejlovým šatům dodal jakýsi drsný armádní punc. Doplnil je proto o vojenské pláště, saténové šerpy a síťované pokrývky hlavy ozdobené falešnými krvavými skvrnami.