Září 2010

VERSACE- oděvy podzim/zima 2010/2011

29. září 2010 v 14:00 | Veri
,,Úžasná, nositelná kolekce. Ta barevnost a střihy jsou geniální."

1

Outfity inspirované asijskými prvky a botanikou vévodí kolekci Carolina Herrera pro nadcházející jaro

26. září 2010 v 13:44 | Veri
,, Hrozně se mi líbí přeposlední model! "

Carolina Herrera, která taktéž předvedla své modely na New York Fashion Weeku, se ve spojení s jarní kolekcí 2011 nechala unést vzory a motivy Asie a krásou botaniky. Vznikla nepřehlédnutelná romantická kolekce plná exotických prvků.

1

Zloděje zahnal na útěk upištěný papoušek

25. září 2010 v 17:34 | Veri
,, Místo hlídacího psa si pořidte papouška "

Nepříjemné překvapení čekalo na partičku zlodějů během jednoho z jejich loupežných výletů po Londýně. Když se pokusili vniknout do bytu Gennadiho Kurkula, jeho papoušek začal vydávat tak hlasité skřeky, že lupiči neměli jinou možnost než se dát na útěk. Jedinou věcí, kterou tak zloději stihli ukrást, byla Kurkulova peněženka, která ležela hned vedle okna, kterým zloději do bytu vnikli. Pan Kurkul říká, že je na svého papouška pyšný a že jej za jeho výkon po zásluze odmění.

papoušek


Marc Jacobs chce dobýt Ameriku jako španělští dobyvatelé – jeho zbraní je móda

21. září 2010 v 9:00 | Veri
,, Krásné barvy, dokonalá kolekce, hrozně se mi líbí ty klobouky!"

Jarní kolekce Marca Jacobse 2011 je zářivá, sluneční a jedinečná.
Mezi škálou barevných odstínů modelů kolekce Marc Jacobs pro jaro 2011 se nejvíce objevovaly pastelové barvy sytějších odstínů, často zdůrazněné lesklými materiály látek. Co se pak modelů týče, vsadil návrhář Marc Jacobs na extravagantnější střihy a styly. Možná bychom mohly některé modely charakterizovat i jako retro modely. Nepřehlédnutelná je zejména Jacobsova inspirace módou španělských dobyvatelů Ameriky.

1

Jason Wu představil v New Yorku kolekci

18. září 2010 v 11:04 | Veri

,, Nádherná kolekce, hrozně se mi líbí střihy a barvy materiálů "

Pouze 27-letý návrhář Jason Wu není žádným nováčkem módní scény. Už čtyři sezóny dokazuje, že patří mezi světovou módní špičku. Jeho nositelné outfity nezabíhají do nenositelné extravagance, přesto však zaujmou nápaditostí střihů. Jednoduché ženské siluety doplňuje Jason Wu ve své jarní kolekci pro rok 2011 zajímavými límečky, řasením i volánky.

1

Madonna & Dolce a Gabbana - sluneční brýle

17. září 2010 v 9:00 | Veri
 Jak je známo Madonna ráda spolupracuje s návrháři, nechala se nafotit pro kolekce Louis Vuitton nebo právě pro duo Dolce a Gabbana. Tentokrát jejich spolupráce pokročila o kousek dál a to k navrhnutí slunečních brýlí. Kromě znaku DG na brýlích také najdete "eMko" s hvězdičkami. Cena brýlí se pohybuje mezi 248 - 289$. Domenico Dolce říká, proč nespojit dvě takto veliká jména? Nelze než nesouhlasit.
..

STELLA MCCARTNEY- Dámské oděvy podzim 2010

15. září 2010 v 9:00 | Veri
,, Straště se mi líbí kabátky a na to jak nemusím potisk zvířecího vzoru, tak i to se mi u této kolekce líbí, nepůsobí to tak lacině, ale přímo mladistvě a přepychově "


1

Moje návrhy- oděvní doplňky (akvarel.past.+fixa)

12. září 2010 v 13:11 | Veri
Tohle jsou mé návrhy na oděvní doplněk, které vznikly v hodinách navrhování.

 Veri

KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!

můj návrh

Karl Lagerfeld a jeho indiánský luxus

9. září 2010 v 11:40 | Veri
,, Nádhera, že? Nejvíce se mi líbí řetízky "

.

Lanvin Resort 2011

7. září 2010 v 11:40 | Veri
Nová kolekce francouzské značky prý naslouchá potřebám žen.
"Kolekce Resort není o image nebo o trendu, je o ženské potřebě a touze," řekl Alber Elbaz o nové minikolekci Lanvin, kterou navrhoval.
Zdá se, že pro tohoto vynalézavého návrháře existuje mnoho způsobů, jak se vyrovnat s čistou jednoduchou linií.
Elbaz vytvořil kolekci, kterou si každá z nás může upravit podle svých představ. Mnoho z jeho modelů má několik variant nošení - zlatý kabát, ze kterého lze jednoduchou aranží vykouzlit sexy koktejlky, košile, co se během chvíle promění v efektní šaty nebo minišaty, z nichž se pouhým otočením na rub stane zcela nový model…
Kolekce je velmi okouzlující, nekomplikovaná a nenucená.

1

VALENTINO- Dámské oděvy podzim/zima 2010/2011

4. září 2010 v 22:36 | Veri
,, Nádhera, vyzařuje z ní taková jemnost "
1

Podzimní šatník

3. září 2010 v 9:00 | Veri
S příchodem chladnějších dnů každý začíná toužit po teplých a měkkých materiálech. Letošní móda se tomuto pocitu poddává tím, že nejvíce trendy směr zastupují pletené pulovry a šaty. Ženskost však neustupuje do pozadí, jemné, ležérní pletené šaty zdůrazňují ženský styl.

.

Moje návrhy- Lady Wamp (akvarel.past.+fixa)

1. září 2010 v 9:00 | Veri
Tak jsem zase něco navrhovala, dopadlo to tak, že vznikla minikolekce, kterou jsem nazvala ,,Lady Wamp", kvůli temnější barevnosti. Ovšem nemá to nic společného s upírskou ságou Twilight v čele s vybledlým Robertem Pattinsonem, ani novodobýma prkotinama jako Děci noci, gothic stylem a další. Takže mnohé z vás asi zklamu  Co ještě dodat, snad jen to, že se mi nejvíce líbí třetí model .

Veri

KRESBY JSOU POD AUTORSKÝM PRÁVEM!!! ZKOPÍROVÁNÍ JE POD POKUTOU A ZABLOKOVÁNÍM IP ADRESY!!!
můj návrh 1